INFORMACJE ORGANIZACYJNE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

miesiąc temu

Drodzy Rodzice, od 02 września 2024r. zaczynamy rok szkolny.

Uprzejmie proszę, abyście Państwo na bieżąco zaglądali na grupowe FB i stronę główną FB przedszkola.

Proszę na początku roku szkolnego o uaktualnianie u nauczycielek swoich danych kontaktowych (telefony, adresy poczty elektronicznej, odbiór dzieci, nr konta dla intendentki (jeśli była zmiana).

Drodzy Państwo nie ma oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego. W dniu 02 września 2024r., proszę o przyprowadzenie dzieci do grup zgodnie z listami przyjęć do poszczególnych oddziałów, w godzinach od 6.00 do godz. 8.30 zgodnie z zasadami przyprowadzania i odbioru dzieci

(listy w ostatnim tygodniu sierpnia będą wywieszone na drzwiach wejściowych do budynku)!!!

Informuję jednocześnie, że zebrania rodziców z nauczycielkami grup odbędą się w wyznaczonych dniach i godzinach na początku września.  O dokładnych terminach państwa poinformujemy.  W czasie zebrań nauczycielki poinformują państwa o szczegółowych danych dotyczących pracy w roku szkolnym 2024/2025, zapoznają z planem pracy przedszkola, odpowiedzą na Państwa pytania.

W chwili obecnej proszę kompletować podstawową wyprawkę. Do przedszkola należy przynieść na początek roku szkolnego (wszystko podpisane):

- pościel (dotyczy grupy dzieci 3letnich oraz grupy  3-4 latków), koc w powłoczce 1m/1,40m + poduszeczka i piżama dwuczęściowa wszystko podpisane i umieszczone w podpisanym materiałowym worku,

- strój gimnastyczny w worku: spodenki i bluzeczka (tylko 5-latki i 6-latki)

- zmienne obuwie

- kolorowanka (podpisana)

- zeszyt czysty (podpisany)

Pozostała wyprawka zostanie ustalona na pierwszym zebraniu nauczycielek z rodzicami na początku września.

Proszę zadbać, aby dziecko było samodzielne!!!.

Dzieci powinny umieć myć ręce, umieć się samodzielnie obsłużyć w toalecie, ubrać i rozebrać. Przedszkole zastrzega sobie prawo do pomiaru temperatury ciała dziecka. Dzieci z widocznymi objawami chorobowymi nie będą przyjmowane. Rodzice będą zobowiązani do natychmiastowego odbioru dziecka, jeśli w ciągu dnia pojawią się symptomy choroby.

Pozostałe informacje otrzymacie Państwo po 1 września 2024r..

Pozdrawiam serdecznie.

Dyrektor Miejskiego Przedszkola